воскресенье, 29 марта 2009 г.

Хакери зламали тисячі комп'ютерів по всьому світу.


Китай стверджує, що до цього не причетний, в Канаді підозрюють ЦРУ або Росію.

Канадські фахівці з безпеки викрили безпрецедентну мережу комп'ютерного шпигунства, якій дали зловісну назву "Мережа-примара".

Хакери зламали близько 1 тисячі 300 комп'ютерів більш ніж в ста країнах світу - міністерств закордонних справ, посольств, інших держустанов. Їм вдалося вкрасти багато важливих документів, пише The New York Times.

Причому зловмисники не просто засилали віруси. Заражений комп'ютер міг мимоволі включити веб-камеру і почати відеозапис. Вся інформація потрапляла до злочинців.

Від діяльності шпигунів серйозно постраждало представництво Далай-лами, після цього і почалася перевірка.

Незабаром канадські учені з центру міжнародних досліджень Мунка в Торонто вийшли на кібершпигунів. Практично всі комп'ютери, з яких йшла атака, знаходилися в Китаї.

За шпигунством, як вважають фахівці з безпеки, можуть стояти звичайні китайці, які не мають стосунку до розвідки країни.

Дослідники з центру Мунка не виключають, що до організації глобальної атаки можуть бути причетні ЦРУ або російські спецслужби.

Консульство Китаю в Нь-Йорку вже заявило, що Пекін не причетний до комп'ютерного шпигунства.

tsn.ua

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Тест на усталость

Тест на усталость
Эти иллюзии изобрел японский психиатр Акиоши Китаока. Врач утверждает, что иллюзии фактически неподвижны для спокойного, уравновешенного, отдохнувшего человека. Если иллюзии активно движутся - вам нужен отдых. Ну, а если иллюзии движутся очень быстро - вам нужно обратиться в больницу.